Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze neustále zlepšovali jeho funkcie. Nastavenia.

Úvod » Popisovače TOUCH a COPIC » Copic Original

Copic Original

 

   

 

Obojstranný popisovač COPIC Original so šikmým a tenkým hrotom (bez štetcového hrotu) je základným kameňom programu COPIC. Farba na liehovom základe je netoxická, rýchloschnúci a vode odolná. Popisovač možné použiť na kolorovanie fotokópií a výstupov z laserových i atramentových tlačiarní. Je tiež kompatibilný s airbrushovým príslušenstvom.

 

 

Oblasti použitie

 

Použitie markerov COPIC je veľmi široké. Slúži pre návrhy a projekty, ilustrácie, náčrty, kreslené animácie a storyboardy. COPIC Marker je ideálny nástroj pre profesionálnych výtvarníkov v reklamných agentúrach a grafických alebo dizajnérskych štúdiách. Ocenia ho aj architekti, módny aj interiér návrhári, priemyselní dizajnéri a scénografi.

 

Čo je dobré vedieť

 

- Okrem dvoch základných hrotov je možné dokúpiť sedem tvarov doplnkových hrotov, ktoré možno ľubovoľne meniť pomocou špeciálnej pinzety. Hroty sú z polyesteru.

 

- Farebný odtieň je pre ľahšiu identifikáciu na oboch koncoch vyznačený číselným kódom. Kódovanie je zhodné pre všetky rady programu COPIC.

 

- Bezfarebný odtieň (blender) slúži na vytváranie farebných prechodov a zosvetľovanie farebných plôch.

 

- Popisovače možno po vypísaní doplniť farebne identickú náplňou Various Ink. Fľaštička farby Various Ink vystačí na 8 naplnenie.

 

- Farby je možné vzájomne miešať, na tento účel je v ponuke prázdny popisovač.

 

- Predáva sa vo farebnej škále 214 odtieňov, vrátane 44 odtieňov šedej.

 


Vytvorené systémom www.webareal.sk

MWZiZ