Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze neustále zlepšovali jeho funkcie. Nastavenia.
Ok

Úvod » Popisovače TOUCH a COPIC » Copic Multiliner SP

Copic Multiliner SP

 

   

 

Unikátny vyťahovač Multiliner SP v elegantnom a odolnom prevedení z brúseného hliníka má výmenné hroty v desiatich šírkach a výmennou kartušu s farbou. Šírky hrotov sa pohybujú v rozmedzí od extra tenkého hrotu 0.03 mm až po hrot štetcový. Farba na vodnom základe je po zaschnutí vode odolná. Okrem základnej čiernej je k dispozícii aj v 12 ďalších farbách.

 

Oblasti použitia

 

Multiliner SP sa hodí pre písanie, skicovanie, kaligrafiu i kreslenie. Je vhodný aj pre rysovanie a technické kreslenie - hroty sú zasadené v kovovom puzdre pre lepšiu prácu so šablónami a pravítkami. Kresba sa nerozmazáva ani pri opakovanom kolorovanie liehovými markery COPIC.

 

Čo je dobré vedieť

 

- Narozdiel od liehových markerov COPIC obsahujú vyťahovače Multiliner farbu na vodnej báze, takže možno kresbu ďalej farbiť bez obáv z rozpíjania či rozmazávaniu. Farba je po zaschnutí vode odolná.

 

- Má výmenné hroty a farbu možno po vypísaní doplniť jednoduchou výmenou kartuše. Kartuše sa predávajú v dvoch typoch podľa šírky hrotu.

 

- Pre lepšiu prácu so šablónami a pravítkami je hrot zasadený v kovovom puzdre.

 

- Predáva sa v 10 šírkach hrote, vrátane unikátneho extra tenkého hrotu 0.03 mm. Šírka hrotu je pre lepšiu prehľadnosť čitateľne vyznačená na viečku.

 


Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZGQ2YmE