Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze neustále zlepšovali jeho funkcie. Nastavenia.
Ok

Úvod » Popisovače TOUCH a COPIC

Popisovače TOUCH a COPIC

 

   

 

Obojstranné popisovače TOUCH sú alkoholové markery ideálne pre všestranné využitie: animácie, ilustrácie, architektonické vizualizácie, škice interiérového dizajnu atď. Detailné a presnú prácu aj po dlhej dobe pomôžu zabezpečiť výmenné hroty a doplňovanie farebných atramentov. Bezfarebný popisovač "Blender" sa používa pre miešanie a zosvetlenie základnej farby.

Sú k dispozícii vo 204 farebných odtieňoch a v dvoch typových radoch: Twin Marker bez štetcového hrotu Twin Brush Marker sa štetcovým hrotom.

Presnú kresbu a detailné kontúry je možné vytiahnuť pomocou technických popisovačov Liner s čiernym vodostálým atramentom.

 

Markery je možné až 7-8krát doplniť z jednej láhvičky atramentu Refill Ink.

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________

 

Program COPIC predstavuje ucelený systém markerov, linerov a príslušenstvo, určený predovšetkým pre profesionálne dizajnérov, architektov, návrhárov a ilustrátorov.

 

Farebné popisovače sú na liehovej báze, rýchloschnúci, vode odolné a netoxické. Možno ich použiť na kolorovanie kresieb vytvorených linery COPIC, ale aj fotokópií a výstupov z laserových i atramentových tlačiarní. S výnimkou radu Wide sú všetky obojstranné.

 

Popisovače majú výmenné hroty rôznych tvarov a možno ich dopĺňať farbou Various Ink. V kombinácii so špeciálnym držiakom a kompresorom alebo nádobou so stlačeným vzduchom je možné použiť na vytváranie airbrushových efektov. Bezfarebný odtieň, tzv. "blender", slúži na rozmývání farieb, zosvetľovanie farebných plôch a vytváranie plynulých prechodov.

 

Vyrábajú sa v širokej farebnej škále a v štyroch typových radoch: SketchOriginal, Ciao a Wide.

 

Narozdiel od liehových markerov COPIC obsahujú vyťahovača Multiliner farbu na vodnej báze, takže možno kresbu ďalej farbiť bez obáv z rozpíjania či rozmazávaniu. Farba je po zaschnutí vode odolná.

 

 

 

 

 


Vytvorené systémom www.webareal.sk

MWYyNjA