Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze neustále zlepšovali jeho funkcie. Nastavenia.
Ok

Úvod » Písanie a rysovanie » Popisovače COPIC

Popisovače COPIC

 


 

Program COPIC predstavuje ucelený systém markerov, linerov a príslušenstvo, určený predovšetkým pre profesionálne dizajnérov, architektov, návrhárov a ilustrátorov.

 

Farebné popisovače sú na liehovej báze, rýchloschnúci, vode odolné a netoxické. Možno ich použiť na kolorovanie kresieb vytvorených linery COPIC, ale aj fotokópií a výstupov z laserových i atramentových tlačiarní. S výnimkou radu Wide sú všetky obojstranné.

 

Popisovače majú výmenné hroty rôznych tvarov a možno ich dopĺňať farbou Refill Ink. V kombinácii so špeciálnym držiakom a kompresorom alebo nádobou so stlačeným vzduchom je možné použiť na vytváranie airbrushových efektov. Bezfarebný odtieň, tzv. "Blender", slúži k rozmývání farieb, zosvetľovanie farebných plôch a vytváranie plynulých prechodov.

 

Vyrábajú sa v širokej farebnej škále a v štyroch typových radoch: SketchOriginal, Ciao a Wide.

 

Narozdiel od liehových markerov COPIC obsahujú vyťahovača Multiliner farbu na vodnej báze, takže možno kresbu ďalej farbiť bez obáv z rozpíjaniu či rozmazávaniu. Farba je po zaschnutí vode odolná.

 

 

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YWY0Y